יום חמישי, 19 בנובמבר 2009

דרך מזופתת לפתוח את הבוקר

סיפור אמיתי שכך היה: אמנם סיפרתי לכם שוב ושוב על הפיטורים שלי ועל העבודה הקודמת אך יש חלק קריטי בסיפור שלא חלקתי עמכם עד עכשיו. חלקכם בוודאי זוכרים שבעבודה הקודמת שלי עבדה עמי מישהי שהיתה כל כך לא יעילה ועילגת בצורה מכאיבה, עד שלא יכולתי להסתדר איתה יותר.
אז מה שאתם לא יודעים הוא שבנוסף אליה, הועסקה במשרד מישהי נוספת שדווקא כן הצלחתי לחבב. אמנם היא לא היתה כוס התה שלי אבל חברויות רבות נוצרות לעתים מכורך הנסיבות ולכן בכל זאת הצלחתי להסתדר איתה ואף לחבב אותה.
מאחר והיא לא מצאה את המשבצת שלה במשרד וגם היעילות שלה הוטלה בספק, היא פוטרה כעבור חודש מהיום שבו הועסקה ובאותו יום ממש, הבוס שלנו החל לנהל איתה רומן במשרד עצמו. הייתי היחידה במשרד שידעה על כך והבטחתי לנצור את הסוד הזה לעצמי כי ממילא חשבתי שזה לא רלוונטי בשום צורה להתנהלות המשרדית (על אף שאני חייבת להודות שדי התחלחלתי מהפרשייה הזו).
גם כשפוטרתי, החלטתי לקחת את ה-high road ולא סיפרתי לאיש על אף שלרוב אני טיפוס די נקמני.
סיבה נוספת לכך שהמשכתי לשמור את זה בסוד היא כי רציתי לקבל את ההמלצות שהגיעו לי ביושר.
פרט לכמה חברים קרובים שחלקתי עמם את הסיפור הזה, הוא נשאר כסוד כמוס עד עכשיו.
כשנקראתי לשיחה הגורלית באותו יום, הבוס שלי שיתף אותי בחשדות שלו ואמר לי שלדעתו אני לא מסתדרת עם הבחורה השניה שעבדה איתי כי לי יש בעיות ביחסים הבין אישיים שלי ולא כי חלילה הבחורה השניה אכן לא יעילה ועילגת כמו שתיארתי לכם. כששאלתי אותו על סמך מה הוא מבסס את טענותיו, הוא לא הסכים לחשוף אלא רק סיפר ש"אלו שמועות שרצות במשרד".
מאחר והיה מדובר במשרד שמנה מספר חד ספרתי של עובדים, עשיתי אחד ועוד אחד והבנתי את גודל הטעות שעשיתי כשחלקתי פרטים עם זו שהפכה לימים לבת הזוג של הבוס וכמה נאיבית הייתי.

גם עכשיו לא הייתי מספרת לכם את זה אילולא הייתי מתחילה את הבוקר בשיחה עם מזכירה של לקוח שהזמין ממני תכנים. אם היה לכם ספק, המזכירה של אותו לקוח היא גם הבחורה שגרמה בעקיפין לפיטוריי.
זיהיתי אותה ישר, קשה לבלבל את סגנון הדיבור שלה עם מישהי אחרת. גם היא חשדה שמדובר בי, אלא שמאחר והיא לא העפרון המחודד ביותר בקופסא, היא לא היססה ושאלה אותי מה היה מקום עבודתי הקודם במטרה לאמת את חשדותיה.
שיקרתי. לא היה לי שום רצון להתמודד איתה וידעתי שאני אהיה מוטרדת ומרירה מספיק מעצם קיום השיחה איתה גם מבלי שאפתח את כל הנושא הזה מחדש.
מה יש לה להוסיף לי? "זה לא מה שאת חושבת"? נו באמת..
לא ברור לי מדוע, הרי אני לא עובדת באותו מקום כבר חודשיים וחצי, ועדיין נראה שהאירוניה המטמטמת שאפפה את העסקתי במקום הזה ממשיכה לרדוף אותי עד עכשיו וזו בהחלט לא הדרך שבה הייתי מעדיפה לפתוח בה את הבוקר.
וזהו, אני לא רוצה להתעסק עם זה יותר וזו בדיוק הסיבה שרציתי לחלוק את ה"אנקדוטה" הזו איתכם, אומרים שיש משהו מזכך גם בעצם תיאור הסיפור עצמו.

קצת סלבס להסחת הדעת? קדימה!

קריסטן סטיוארט ממשיכה להיראות מגושמת בשמלות המדהימות שהיא לובשת. הפעם בשמלה של אוסקר דה לה רנטה. אולי זה קשור בעובדה שהיא רק בת 19? קשה לראות מישהי שעומדת בכזו גמלוניות בשמלה שדורשת אצילות ועידון.


בנאמבר הזה של ג'ייסון וו לעומת זאת, סטיוארט נראית הרבה יותר נינוחה. כנראה כי מדובר בשמלה יותר בובתית ופחות "כבדה" שגורמת לקריסטן להרגיש נוח והולמת אותה טוב יותר.

ביונסה ממשיכה להיראות לא מובנת בכובע מוזר ובשמלת טי-שירט של ניו לוק (!). מסתבר שהיא מגלה לאחרונה עניין במותגים בריטיים "עממיים".

דקוטה פנינג בת ה-15 מתלבשת לחלוטין לא לגילה בשמלת תחרה של ולנטינו ומנסה להשכיח מאיתנו את התפקידים שלה כילדה קטנה ובוכיה.

שרון סטון מוסיפה עוד אאוטפיט ביזארי לרפרטואר המכובד שלה (של אאוטפיטים ביזאריים, לא של סרטים חלילה).

רייצ'ל בילסון נראית חמודה גם בקז'ואל, רק שהייתי מוותרת על מגפי הניטים הטרנדיות ומשלימה את הלוק עם הנעלה מעודנת יותר.

כריסטינה ריצ'י נראית מתוקה מתמיד ועושה כבוד לפוני שאנחנו חולקות.

קלואי סוויני באאוטפיט שגורם להרמת גבה מבית מיו מיו. אין ספק שטופ כלשהו היה גורם למראה להיראות מכובד ומתאים יותר לבית האופנה וגם לסוויני עצמה.

פנלופה קרוז המדהימה בד"כ הלכה הפעם על אאוטפיט משמים הכולל עודף פריטים מסאטן ועוד בצבע לבן. לרוב הבחירות שלה במעצבים ובפריטים יותר מסעירות ולכן קשה להבין מדוע הלכה דווקא על קלווין קליין המשעמם תמיד.

לא ברור איך ניקול קידמן הצליחה לבחור שמלה כעורה של לאנווין אך הביטו וראו- היא בדיוק כזו. מה גם שקידמן נראית כמו בובת שעווה מפחידה לאחרונה והלוק הזה של המלמלות, הסרטים והפרחים רק ממחיש זאת.

מייגן פוקס ממשיכה לצאת עם בריאן אוסטין גרין ולהעניק לגיטימציה לקיומו ומצליחה להיראת נפלא גם בלוק סמרטוטי.

דווקא מקייטי פרי ציפיתי להופעה קצת יותר מושקעת או לפחות יותר מלאת טעם בלוק היומיומי שלה.

פרגי בחליפה מדהימה של דולצ'ה וגבאנה. יש משהו מאוד חמור סבר בהופעה הזו של פרגי, הייתי מעדנת אותה קצת עם תכשיט בעל נוכחות או לפחות תסרוקת פחות נוקשה.

קארן אלסן בשמלת מדהימה עם משחקי שחור לבן ואטימות- שקיפות מבית Rodarte.


האלי בארי נראית מוצלחת גם ביום יום וגם באירוע עם לוק הקז'ואל הסקסי שאימצה לעצמה. כל הכבוד!

ובנציגות הישראלית, דניאלה וירצר, היפה בנשים- עושה מעצמה צחוק במסיבת יום ההולדת של ציפי רומנו. אני יוצאת בלוק דומה לטיולים עם פרדי בשכונה, רק שלמזלי פרדי הרבה פחות בררן מצלמי הפפרצי.

תגובה 1:

  1. כריסטינה ריצ'י נראית ממש מוזר, כאילו היא איזה בובת בראץ עם ראש ענקי.

    השבמחק

Template Design By Baby in Heels
Back to Top