יום חמישי, 22 באוקטובר 2009

חדשות אופנה

שתי ידיעות מרעישות התפרסמו בימים האחרונים ורציתי לשתף אתכם בהן.
הראשונה, והמרטיטה יותר היא האפשרות לגיורה של רשת פורבר 21 לארצנו. מסתבר שבעלי הרשת כבר מגששים באזורנו הנחשק ואף באו לבדוק קניונים באזור גוש דן לצורך בחינת האפשרות לנחיתה בארץ.
מה זה אומר? בעיקר שהקודקודים בזארה, מנגו ואפילו h&m בישראל צריכים להתחיל לדאוג.
המחירים בחנות נעים בד"כ עד אזור ה-160 ש"ח שזה נמוך באופן משמעותי מהמחירים הממוצעים ברשתות שהזכרתי. אמנם פוראבר 21 לא ידועים באיכות המדהימה של הפריטים שלהם, אבל אתם יודעים מה? גם זארה לא ובכל זאת, זו החנות האהובה עליכן (ועליי).
רק כדי להמחיש לכן מה אנחנו עשויות להרוויח:


מדהים, בייחוד אם לוקחים בחשבון את העלות הנמוכה של כל הפריטים הללו.
לצורך גילוי הנאות, כבר עכשיו ניתן להזמין מהרשת, אלא שהמחירים הלא הגיוניים של המשלוח לארץ ועלות המסים שכרוכה בהגעתם הנה הופכת את חווית הקניה ליקרה יותר, מה שדי מחריב את הפואנטה.

הידיעה השניה אומנם אקטואלית לאלה מביניכן האוחזות בדודים נדיבים בארה"ב או לחילופין לא נרתעות מרכישה באינטרנט אך מרגשת לא פחות. נדמה שהטרנד החדש בעולם האופנה היא לאפשר לכל שכבות האוכלוסיה גישה לבגדי מעצבים במחיר נגיש, האחרון להצטרף לשילוב פעולה שכזה הוא ז'אן פול גוטייה עם טראגט. טארגט היא רשת כלבו אמריקאית ששיתפה בעברה פעולה עם אלכסנדר מקווין ואנה סואי. אין ספק שהשילוב עם גוטייה, במיוחד אם ניזכר בקולקציית הקוטור המשובחת האחרונה שלו, הוא המסעיר מכולם.
הקולקציה הזו מגיעה לחנויות הרשת בעשירי במרץ ויתכן שאף תקבל אגף משל עצמה בכלבו.לחיי פוראבר 21, מי יתן ושנה הבאה ניפגש שם כולנו כדי להעמיס פריטים לפי משקל :)

5 תגובות:

 1. יחי JPG המלך! חבל שכלום מזה לא יגיע לאזורנו, אלא אם נשלם ל-USADDRESS ושאר המחסנים בארה"ב.

  השבמחק
 2. אולי באמצעות כח המחשבה?

  השבמחק
 3. איזה חדשות טובות לסיים איתן את השבוע. יאללה, שיבואו כבר. אנחנו מחכים עם הארנקים.

  השבמחק
 4. הדבר היחיד שייצא לך משימוש מוגזם בכוח המחשבה זו מיגרנה D:

  השבמחק
 5. שאלה מתבקשת- אהבת את הנעליים?

  השבמחק

Template Design By Baby in Heels
Back to Top