יום רביעי, 16 בספטמבר 2009

שנה טובה!


היי,

אז לא, אין היום סיקור נוסף משבוע האופנה, בעיקר כי לא היו הרבה אירועים אמש ומהבודדים שהציגו- אפילו מייקל קורס החביב עליי בד"כ הצליח לאכזב.
החלטתי לקדיש את הפוסט לברכת שנה טובה דביקה, אבל בדרך שלי:

כל מה שאני מאחלת לעצמי, אאחל גם לכן- שנה פורייה של עשייה ושגשוג, שאיפה לגבוה ולא לבינוני, שנה של מעשים טובים וקארמה טובה, שנה של יצירתיות, שנה של מלתחה חדשה ורעיונות קולחים, שנה של זוגיות מצליחה , שנה של הגשמה עצמית מבחינה מקצועית, שנה שבה מי שאבוד (כמוני למשל) ימצא את עצמו ומי שכבר מצא- שימשיך להיות לו טוב היכן שהוא נמצא, שנה של לחשוב מחוץ למסגרת ולשאול את השאלות הנכונות.

נחמד שיש הזדמנות להוריד בפניכן את הכובע ולאחל לכן כל טוב, המחשבה על הבלוגספירה תמיד עושה לי נעים כי אני יודעת שיש כאן בנות שמצטיינות בתחומן, יצירתיות עד אין סוף, דעתניות כמו שרק נשים יכולות להיות ואחד ההישגים שלי השנה הוא שיכולתי לקחת חלק בקהילה הזו.

כמו שאיחלתי לכולכן בברכה האישית- תמשיכו בפועלכן, תמשיכו להיות מופלאות.
לחיי שנה הבאה- מפגש בלוגריות בשורה הראשונה בשבוע האופנה, כי גם לנו מגיע לומר משפטים כמו- Beyonce, your bootylicious is all over my seat!

ואיך לא, נסיים בברכה פולנית (בהשראת נעלולה היקרה)- רק בריאות !!
:)

2 comments:

  1. מאחלת לך שנה טובה ומהממת ושכל החלומות הגדולים שלך יתגשמו ותמצאי עבודה מדהימה ותפסיקי כבר להחריד אותנו עם התיאורים על המראיינים שלך.

    השבמחק
  2. אמן ואמן, שנה טובה גם לך!
    אם כבר עסקנו בתיאורים על מראיינים מחרידים- את בוודאי לא תאהבי את הפוסט האחרון שלי :)

    השבמחק

Template Design By Baby in Heels
Back to Top