יום שלישי, 18 באוגוסט 2009

פרדי שלי גיבור

היי לכולם,

ייסורי מצפון עזים ליוו אותי לאורך כל היום מאחר והשארתי את הגור המתוק שלי כמעט חצי יממה שלמה לבד בבית.
אני אמא רעה.
העובדה שקמתי הבוקר ב-04:40 כי לדובי הקטן שלי היה כאב בטן והמחשבה על החום הכבד ועל העובדה שאצטרך לנסוע הלוך ושוב במזג אוויר המהביל הזה ובנוסף להשלים חצי שעת עבודה בסוף היום הביאו אותי למסקנה שלא אוכל לשרוד את המשימה הכרוכה בלבקר בבית בצהריים והחלטתי לשחרר אותו לעצמאות מוקדם מהמצופה.
הוא שרד, כמובן, כמו גדול. שמח נורא כשחזרתי הביתה. איזה כיף שיש סיבה לדהור הביתה (מי שראה אותי חוזרת היום הביתה יאשר כי אכן דהרתי).

לשמחתי הרבה בן זוגי שבוע הבא בחופש לרגל הדממת שקר כלשהי בבסיס, כך ששני הבחורים בחיי יארחו אחד לשני חברה בזמן שאני אהיה בעבודה.

בנוסף לאותם ייסורי מצפון גם נפלה עליי, כמעט מהשמיים (כי אחרת אין עוד דרך להסביר מדוע זה כ"כ מופרך) משימה סזיפית, ארוכה ומייגעת שכרוכה בחיבור אינספור מספרים (מה לי ולמספרים? 63 ב-5 יח', תודה!) שצריך לחפש באיספור מקורות (התיאור הזה שטחי ביותר ולא מתאר באמת עד כמה המשימה שקיבלתי מעיקה). סדר היום שלי לא מספיק עמוס במשימות שבאמת דורשות מחשבה מסתבר.
אין איזה ג.מ מיותרת כזו במשרד שממילא לא מפעילה את הראש מעולם כדי לחבר מספרים כמו רובוט? או לחילופין לארוז שימורי טונה במפעל? סתם מחשבה.

הגעתי לתובנה מאוד חדה ועמוקה על עצמי על כך שאני לא שונאת שיער אסוף כמו בעבר. כנראה שעכשיו שאני משוחררת מזה שנה שלמה, הקונוטציות הצבאיות שמתחברות לי לאסיפת שיער חלפו ואף למדתי לחבב את עצמי במראה המלוקק והמשוך אחורה.

מלבושיי ליום זה:

פירוט האאוטפיט-

שמלה- המשביר
חגורה- לוצ'י
נעליים- אנונימיות
עגילים- מתנה מחברה
צמידים- קסטרו
תיק- מנגו

המשך ערב מקסים ונטול עבודה סיזיפית לכולכם!

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

Template Design By Baby in Heels
Back to Top