יום חמישי, 9 ביולי 2009

יום משובש

היי לכולם,

היום חוויתי יום די משובש, כפי שהכותרת מרמזת על כך.
ראשית, הוסיפו לי בנוסף לרשימת המטלות והאחריות הרבה שאני כבר נושאת על כפתיי הקטנות בעבודה, מטלה נוספת, גדולה למדי. אמנם היא הוטלה עליי בתיאום מראש אך הביצוע שלה היה מסובך ובעייתי ממה שציפיתי.
כך יצא שעבדתי היום כמעט חצי יממה ברציפות. לא ברור לי מדוע לא היה לי אכפת לעמול כ"כ הרבה שעות, אולי זה קרה מתוך התקווה שזה ישתלם בטווח הרחוק.
הדבר שעצבן אותי הוא שרגע לפני שהבוס שלי הסיע אותי הביתה, הוא בישר לי שיתכן ונפלה טעות כלשהי במשכורת שלי ולא שילמו לי על כל ימי המחלה שהחסרתי החודש וכך המשכורת יצאה אף זעומה מהרגיל.
העובדה הזו בעייתית מבחינתי עד מאוד, שכן תכננתי את התקציב החודשי שלי בדיוק לפי הסכום שהייתי אמורה לקבל.הבוס שלי הבטיח לי שנשב ונטפל בזה ביום ראשון על הבוקר, ואני מאוד מקווה שכאשר תיווכח הטעות אקבל את ההחזר הכספי מיידית ולא רטרואקטיבית כפי שעסקים לרוב נוטים להחזיר- אחרת אני בבעיה.
יש לי סופ"ש שלם לאכול סרטים עד אז ולתהות למה לעזאזל לא יכולתי להתאפק עם הנעליים למשך עוד כמה ימים.
הנקודה הנוספת המשובשת היא שבן זוגי נשאר היום לעשות שמירה בבסיס בהתראה של יומיים ואני ממש מרחמת עליו שהוא מתמודד עם השטויות של הצבא שכולנו תיעבנו בגיל 18- כעת, בחייו הבוגרים.
ואפילו לא התחלתי להתלונן על התקף מיגרנה שלישי שפוקד אותי מזה היממה האחרונה.
פווו מעייף.
יתכן ואנתב את הערב הפנוי לכדי פוסט טיפוח (איפור? קרמים? בישום?) בהמשך הערב. תלוי במצב הרוח.
כמובן שאני מנצלת את היותי לבד כדי לשמוע מייקל ג'קסון בסתר. מדוע בסתר? כי זה נורא מושפע להתחיל להאזין לו דווקא עכשיו אחרי שהוא מת. אבל בחיי, הוא מחזיר אותי בחזרה לילדות וזה נחמד (מנסה לשכנע את עצמה שזה לא אפקט העדר שהפנט גם אותה).

מלבושיי ליום זה:
פירוט האאוטפיט:

שמלה שנלבשה כטופ: טאג וומן
חצאית: twentyfourseven. החצאית הזו היא הפריט הכי יעיל והכי מוצלח שרכשתי בעונה האחרונה. בניגוד ליתר הפריטים שלבשתי העונה לכל היותר פעמיים- עם החצאית הזו ניתן לעבוד בכ"כ הרבה שילובים! אני מאוד מרוצה ממנה.
נעליים- אני ממש לא זוכרת.
טבעת- תכשיטי דניאל.
עליונית- מנגו2.
תיק- גולף.
עגילים-יריד כלשהו בקניון
כל האיפור הוא של איל מקיאג'.

עד כאן לבינתיים!

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

Template Design By Baby in Heels
Back to Top